Директори на три образователни институции получиха годишните награди на Министерството на образованието и науката „Свети Иван Рилски“ на церемония в Рилския манастир. Отличията се връчват на училищни ръководители с високи професионални резултати и принос към развитието на българското образование.
„Без модерно образование, без отдадени хора, без талантливи деца, няма да имаме бъдеще. Нека да превърнем образованието в силна обществена кауза“, заяви министърът на образованието и науката проф. Георги Вълчев. Той подчерта, че наградата, която се връчва вече 20 години, е признание за хората, които влагат сърце и усилия в образованието.

12.05.2026_11:05 | Източник: Двери на Православието 11.05.2026 |
Автор: Двери на Православието
